A Művész úr ellátogatott egy számára kedves múzeumba. A kép alatti hivatkozásra kattintva lehetőség nyílik a teljes videó megtekintésére a Facebook-on:

Az első tárlatvezetésen vendégeink közt köszönthettük Tompa Enikő országgyűlési képviselőt, a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium parlamenti ...
Tovább olvasom
A Múzeumok Éjszakája 2026 intézményünkben előrendezvénnyel indult: 2026. június 11-én (szerdán) dóczys diákok részvételével „A holtig haza: Debrecen” roppanós íze című ...
Tovább olvasom
A Radics család és a Szabó Magda Emlékház szeretettel meghívja Önt és családját"A holtig haza: Debrecen" roppanós íze című kiállítás megnyitójára 2026. június 17-én, szerdán 11 órára.
Tovább olvasom