Kedves Látogatók!

2025. június 30-án (hétfő) és július 1-jén (kedd) a Szabó Magda Emlékház technikai okok miatt zárva tart, így ezen a két napon, előzetes bejelentéssel sem tudunk látogatókat fogadni.
Köszönjük megértésüket!
Az első tárlatvezetésen vendégeink közt köszönthettük Tompa Enikő országgyűlési képviselőt, a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium parlamenti ...
Tovább olvasom
A Múzeumok Éjszakája 2026 intézményünkben előrendezvénnyel indult: 2026. június 11-én (szerdán) dóczys diákok részvételével „A holtig haza: Debrecen” roppanós íze című ...
Tovább olvasom
A Radics család és a Szabó Magda Emlékház szeretettel meghívja Önt és családját"A holtig haza: Debrecen" roppanós íze című kiállítás megnyitójára 2026. június 17-én, szerdán 11 órára.
Tovább olvasom