Kedves Látogatóink!

A Múzeumok Éjszakája országos program előrendezvényét ajánljuk a figyelmükbe a Szabó Magda Emlékházban. A kiállítás június 21-én a tárlatvezetések részekét megtekinthető lesz, és a kapcsolódási pontokat is megvilágítjuk a két alkotó között.
Az első tárlatvezetésen vendégeink közt köszönthettük Tompa Enikő országgyűlési képviselőt, a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium parlamenti ...
Tovább olvasom
A Múzeumok Éjszakája 2026 intézményünkben előrendezvénnyel indult: 2026. június 11-én (szerdán) dóczys diákok részvételével „A holtig haza: Debrecen” roppanós íze című ...
Tovább olvasom
A Radics család és a Szabó Magda Emlékház szeretettel meghívja Önt és családját"A holtig haza: Debrecen" roppanós íze című kiállítás megnyitójára 2026. június 17-én, szerdán 11 órára.
Tovább olvasom