Kedves Látogatóink!

2025. augusztus 20-án (szerdán) 14 órakor a magyar államalapítás ünnepén, a Virágkarnevál napján ingyenes tárlatvezetéssel várjuk Önöket. Tekintsék meg Szabó Magda tárgyait, melyek közt megtalálhatnak néhány olyan különlegeséget, melyről leírást olvashatnak az életműben. A Színházteremben Jókai a romant-ikon című időszaki kiállítás a Főnix Tűzmadár Tűzzománc Szakkör munkáiból az emlékévhez kapcsolódva a Múzeumok Éjszakája előrendezvényeként nyílt meg. Legyenek intézményünk vendégei!
A Radics család és a Szabó Magda Emlékház szeretettel meghívja Önt és családját"A holtig haza: Debrecen" roppanós íze című kiállítás megnyitójára 2026. június 17-én, szerdán 11 órára.
Tovább olvasom
Kedves Látogatóink!A Múzeumok Éjszakája rendezvényhez 2026-ban is csatlakozott intézményünk. Az idei központi tematika a gasztronómia. Az összeállított INGYENES programjainkban ennek ...
Tovább olvasom
HÉTFŐ - PÉNTEK: 12.00 - 16.00 óra között csak előre bejelentkezett látogatókat fogadunk.SZOMBAT - VASÁRNAP: ZÁRVA2026. JÚNIUS 5., PÉNTEK: ZÁRVA2026. JÚNIUS ...
Tovább olvasom